Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Srácok, nem tudom volt e róla szó vagy már úton is van a feledésve de én írok pár sort a Vampyr-ról mert megérdemli.
    Olvastam, láttam én is a kritikákat de úgy voltqm vele hogy rohadtul érdekel a játék nem technikai része.
    Megvettem lemezesen hogy ha mégse adja ne maradjon rajtam, viszont eszemben sincs eladni.

    Ahogy fut a játék aztal tényleg vannak gondok, mert képpes menet közben is bevágni loading feliratot ha mondjuk célirnyosan át akarok rohanni a városrészen.
    A másik a harc ami elég kaotikus. Gyakorlatilag ha az ellenfél elkezdte a támadaását akkor én átütök rajta úgy hogy nem sebződik, viszont ha én benne vagyok a hitboxában akkor tuti hogy sebződök hiába láthatóan nem ért el.
    Miután kitapasztaltam rászámoltam erre és úgy már kezelhetőbb lett a harc. Onnantól már csak a hitbox mérete lepett meg sokszor.

    No és akkor a jóságok.
    Látszik hogy a csapatnak megvolt a storyja az ötlete hogy mit is akarnak és ez a része nagyon jó.
    Az 1918as ésjszakai london és a városrészenként változó zenéinek összhatásával én nem bírtam betelni.
    Lehet jobb lett volna a játék harc nélkül mint a LiS mert a játék harcon túli része olyannxira elkapitt hogy jön a 2.végigjátszás majd végül remélhetőleg a platina.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák