Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Deck #153495 üzenetére

    Most ezt így írásban nehéz átadni, de nem vagyok béna. Mondom eddig semmi baj nem volt. Persze voltak húzósabb ellenfelek. De ez a kettő annyival erősebb volt nálam, hogy egyszer sikerült levernem az egyiket, aztán a másik megölt.

    Persze, ha nem ütöttek volna meg akkor megölöm őket. De hiába ugrottam el ritmusra a támadásaik elől, használtam shock nyilakat, és dobáltam a fejszét. Mindig valami tereptárgyba dodge-oltam (gurultam) bele, amibe megakadt Kratos, aztán csaptak is agyon. Ha meg nem ez volt, akkor a fura kamerakezelés miatt, nem láttam a mögülem támadót. Próbáltam őket mindig egy helyre terelni, hogy mindkettőre rálássak, de akkor meg egyszerre támadtak és a dodge nem segített. Ja a pajzsot hiába használtam, átütötték mint a szar. :D

    Amúgy nem rinyálok, csak hirtelen ez húzós volt, nem tudtam, hogy elszórva lehetnek ilyen magasabb szintű enemy-k is.

    (#153498) mcwolf79 Na igen, nem volt rage, mert előtte használtam. Ezt el is felejtettem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák