Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz Sefter #136685 üzenetére

    Amióta megvan a PS olyanokat csinálok, amiket PC-n sose. :D Akció keretein belül elba@sztam kb 40 ezret játékra (a korábbi lista mellé 1-2 játék még becsúszott ráadásként :D ), ezt PC-n eddig sose csináltam meg. Max 2-3 játék és cső, itt meg fogtam magam és betáraztam. :D A másik pedig az előrendelés, eddig eszembe nem jutott, de most a Dragon Ball-t előrendeltem, mert annyira tetszik, hogy tudom hogy számomra meg fogja érni azt a pénzt, amit kiadok érte. A második előrendelt játékom a God of War lesz. A játékidőről ne is beszéljünk...két munkahelyen vagyok jelenleg, PC-n mindig szabadnapon játszottam, amikor éppen volt. Előfordult, hogy egy hétig rá se néztem a gépre, kb csak aludni jártam haza. De amióta megvan a PS, keresem a kiskaput, meg a lehetőségeket hogy mikor tudom benyomni és játszani egy kicsit. Nem tudom mi van ebben a gépben, de annyira szeretek vele játszani, hogy elképesztő. Lehet, hogy első bekapcsolásnál kifújt a rendszer magából valami port, amit beszívtam és azóta is hatása alatt vagyok. :D

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák