Új hozzászólás Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    válasz birorichard #128929 üzenetére

    Szó sincs erről...

    De ha most veszek egy új konzolt, és pl. még soha nem játszottam a Gran Turismo, vagy az Assassin's egyik részével sem, de mondhatnám akár a Gears of War-t vagy a Forzákat, Fifákat, akkor sem fogom sem ti, sem én ajánlani egy új belépőnek, hogy igenis az első résztől kezdje a sorozatot. Erre alapozva érdeklődtem, hogy grafikailag mekkora is a differencia az Uncharted 1 és 3 között. (most akkor lehet a Collection-ból egyből a hárommal kezdeni?)

    Én legalábbis mindig úgy voltam vele, hogy a játékoknál pár év már elég látható grafikai avulást tud eredményezni, emiatt meg persze, hogy egy több éves játék nem lesz akkora élmény. Ha kimaradt, hát kimaradt. Életemben nem játszottam még a Gran Turismo egy részével sem, mert 2005 óta Xboxos voltam, de ettől még nem fogok visszanyúlni a sorozat gyökereihez:)

    (viszont tegnap egy rokon meg kiröhögött, hogy 20k-ért vettem GTS-t, mikor ő meg a piacon ugyanezt a múltkor 3ezerért vette... igaz, az PS3-as, de a címe alapján ugyanez a játék az szerinte)

Új hozzászólás Aktív témák