Új hozzászólás Aktív témák

  • boost

    addikt

    válasz bolka1982 #11545 üzenetére

    èn nem teljesen értek veled egyet. Szerintem a felhozatal olyan, mint egy félig töltött pohár víz.
    Van akinek félig tele, van akinek félig üres. Èn az elobbi kategóriába tartozok, so"t igazat megvalva, nekem ki is csorgott. BF4-el kezdtem (kb 4szer pörgettem ki a single kampányt, meg elég sokat multiztam/-ok), aztán megvettem az AC4-et, és a Fifa14-et, és most nem tudom, hogy ha játszani szeretnék, mihez nyúljak.

    A Fifa is olyan mint a BF, hogy végtelenségig újrajátszható, ráadásul azzal, hogy az Ultimate Team-el bevitték az RPG elemeket a játékba, tényleg nagyon vonzó, játszatja magát. Ezek után az AC4-et m´r kicsit felesleges vásárlásnak is érzem. Nagyon szép a játék, nagyon izgalmas az elso 6-8 óra alapján, de ugyanilyen érdekes számomra 12 év után újra Fifa ja´tékkal játszani, a csapatomat fejlesztgetni, kedvenc játékosaimat a meccsek után kapott pénzbo"l megvásárolni, szerzo"déseket kezelni, és ezek után ezzel a csapattal barátok ellen meccselni.

    Anno én is úgy gondoltam, hogy kevés lesz a játék, de rájöttem, hogy nem a játék kevés, hanem az ido". :)

Új hozzászólás Aktív témák