Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz dunc #10480 üzenetére

    Értem én hogy sokaknak a COD tetszik, de azért mert valami nehéz, attól még nem szar... Csak nem codos megyek agytalanul s lövök minden szarra tipusban kéne játszani, hanem kicsit használni a környezetet, felszereléseket, stb... Az hogy te csak agyatlan lövöldözést akarsz ahol aládtolnak minden megoldást s az egész a felpumpolt adrenalinon s folyamatos de király vagy kiírásokon nyalja a segged, attól még másnak lehet bejön az ha van benne kihívás... Mindezt egy majd 10 éves motorral, 0 optimalizációval...
    Az is tetszett amikor kétségbe vontad h a KZ 60fps multiban, merthogy a COD mennyire pörög... Attól még lehet valami 60 fps annak ellenére hogy a játékmenete nem aza tipusú aki elöbb meglátja a másikat lelövi pikk pakk mert se recoil se semmi nincs leszimulálva s a pálya kb végig 1 szintben mozog, csak mész és ölsz mindezt felpörgetett stílusban...

    Ne vedd magadra, nincs baj azzal hogy mást vársz el egy játéktól, de azért leszarozni még nem kell... Én pl örülök h killzoneban van kihívás, nincs benne auto aim, van benne platformer rész, s nekem a multija is sokkal jobban fekszik...

Új hozzászólás Aktív témák