Új hozzászólás Aktív témák

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz F.B.I. #103291 üzenetére

    Remélem nem sértelek meg, ha beleszólok ebbe a párbeszédbe.

    Inkább csak érdekesség képen, aztán majd lehet, hogy törlik :)

    Mindenesetre, milyen furcsa, hogy egy adott makrokörnyezetbe tartozó más-más társaság, mennyire másképpen viselkedik.

    Az én baráti körömben, most robbant ki a konzol vásárlási láz. Legalább 10-en vettünk konzolt. Többnyire 30-as, mérnökök, jogászok...
    Bárki megengedhetné magának az 50.000 Ft felárat, és a játékra alkalmas 4K TV-t, de senki nem vett se pro-t, se 4K TV-t (viszont majdnem mindenki megvette mind a PS4-et, mind az Xbox One S-t, a Full HD TV mellé).

    Ebből tényleg lehetne egy szociológia Phd-t írni, hogy egy adott társaság, mint a tiéd, miért dönt szinte egységesen a pro+4K TV mellett, egy másik, akik szintén megtehetnék maguknak, miért nem...

    Sőt, tudom, hogy ezért itt megköveznek, de az Xbox One S-t se látom semmivel se rosszabbnak, vagy fakóbbnak, mint a PS4 slim-et (persze nem magát a gépet nem látom fakóbbnak, hanem az általuk biztosított képet :)...
    Pedig én magam is elektromérnök vagyok, és azzal áltatom magam, hogy van szemem az ilyesmihez...

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Új hozzászólás Aktív témák