Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcsi23

    veterán

    válasz #00809728 #5257 üzenetére

    Hy!

    No, az én véleményem az, hogy felnire sem érdemes sajnálni a pízt. Érdemesebb inkább spórólni, hisz pár gumit azért általában kibír. A használt felni - ugyanúgy, mint gumik esetében - eléggé kockázatosak, pláne ismeretlen forrásból. A másik része meg, hogy többet meg kellene nézned élőben is, autón, gumival - azért úgy más.
    Egyébként azt nem értem, mi bajod van a Tieddel - nem mondom, hogy nekem annyira tetszik, de ahhoz a kicsit futurisztikus kocsihoz nagyon is passzol. :B Most ezt ne vedd a lelkedre, amúgy is az a fontos, hogy Neked mennyire tetszik a (z új) felni. Más mondhat, amit akar - mindenkinek amúgy se fog tetszeni és az is lehet, hogy csak egy nagyon kis arány fogja őszintén rámondani, hogy tényleg odavaló. Ezzel annyira nem kell foglalkozni, mert akkor más döntését fogadod el, és nem a Te egyéniséged fog megnyilvánulni. Persze, műszaki, technikai (minőségi) téren el lehet fogadni hozzáértő véleményét, de az adott szinten belül ez igenis esztétikai élményt nyújt, hozzátesz az összképhez, sőt felteszi rá a pontot - és így, ha Neked nem tetszik, akkor hiába mondják rá, hogy milyen frankó, Te fogod a legtöbbet nézegetni. ;)

    ...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Új hozzászólás Aktív témák