Új hozzászólás Aktív témák

  • Slys

    csendes tag

    válasz I_Am #4730 üzenetére

    Ha valakit mélyen érintett az erőteljes kiemelésem elnézést kérek" XCVDSSE"
    De ha megnézed a mondandóm csak és kizárólag a lényeg volt "kiemelve" ti kiabálásnak veszitek én kiemelésnek mert jól kitűnik az apró betűkből a lényeg...

    Pici fogalmam van a netiket felöl bár egyáltalán nem használom, mivel ma már ennek értelmét nem látom...(ez a korosztály már nem az a korosztály)

    30 felett járok és kereskedelmben dolgozom. És kicsit hasonló munkákat is szoktam végezni (hálózatépítés, javítás)...

    Egyáltalán nem akartam kötekedni ha jól megnézed a hozzászólásom akkor szerintem ez kiderül belőlle... ;) (esetlegessen kicsit drasztikusabban hívtam fel a figyelmet a lényegre sorry)

    Álltalában a "betelepült" idősseb korosztály szokta Veresegyházát írni, mondani...

    Invitel Veresegyház ha beceneved Felhő még tán tényleg te kötötted a netem ;)

    Ha nem akkor sajnos nem te vagy aki kötött... :D

    Nem akarok egyáltalán nyelvészkedni egyedül ez az egy ami bosszant kicsit rajtam kívül elég sokmindenkit is...

    Rádiózom (adó-vevő) kb 12. éve ott is elég sokan mondják helytelenül... de érdekes ha megjegyezzük senki nem kezd el gúnyolódni azon amin 1-esek, hanem szépen elnézést kérnek és meg tudják jegyezni ;)

    Mégegyszer elnézést kérek ha valkit megbántottam!!!

    Üdv. Slys!
    (Bocsesz az off-ért is)

Új hozzászólás Aktív témák