Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dot

    őstag

    válasz molnarpeter #201258 üzenetére

    Köszi a fordítást.
    Gondolom az ablaktörlőt azért x-elték nemre, mert kértem, hogy ne nézzék meg, azért azt én is ki tudom cserélni és megmarad 100€-m :D
    Amúgy gyönyörűen töröl.

    Szerviz előtti nap mentem vele 100km-t de előtte majd 3 hetet állt. (garázsban, víz nem érte max kis pára.) Lehet maradt még rajta 1 kis rozsda, de nem néztem az igaz.
    A guminyomásért már sírt épp előző nap. (2Bár fölött volt és miután bemelegedett nőtt a nyomás - tudtam, hogy szervizbe megyek másnap így nem foglalkoztam vele)
    Defektjavító. Valaki cserél, dátum szerint? Gondolom nem véletlen van lejárta, megbuggyanhat a trutyi. Lehet rá kéne néznem, mert kb 12 éve kaptam utoljára defektet. :D

    #201255 Reggie0 hát szerintem ez lesz innentől.
    Milyen olaja gyár? Mit ajánlotok? Itt nem a viszkozitás érdekel, hanem márka illetve típus.
    Pl. az 1.8T-be VR6-fan MOBIL SUPER 3000-t ajánlott és ez tényleg jól bevált.
    Illetve 6-os passatomba(BMP) Motul-t öntöttek egyik szervizben, attól pályán kb "forralta" az olajat és úgy kopogott, hogy ahogy hazaértem kértem máshova időpontot ott castrol-t kapott amivel nem csinálta többet.

    #201254 Qru Én mindig kifogom ezeket..

    Esetleg Hyundai-hoz ért valaki? :D

    [ Szerkesztve ]

    élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

Új hozzászólás Aktív témák