Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz crey #80749 üzenetére

    Éppen ma mondtam azt, hogy összevissza járok autóval meg mindennel, most kipróbáltam, hogy gyárból végig tömegközzel jöttem haza, az most 70 percre sikeredett. Ennél rövidebb nem nagyon lehet, mert pontban jött minden járat, villamosra ahogy felszálltam indult, pótlóbuszra is úgy estem át lendületből a villamosról. Holnap ugyanezt megjátszom autóval is, reggel be és délután vissza. Még matekozom, hogy idehaza mennyi cuccom lesz és egyik verzió, hogy reggel bemegyek, autóból kényes cuccokat felviszem a gyárba, hazafelé fordított sorrend, ami gyárban van és nem kényes azt egy fordulóval leviszem majd maradékot kocsiba be és asszonyt felveszem meló végén. Vagy másik verzió, hogy gyárban bepakolom amit kell, jöjjek haza a kényesebb cuccokért és úgy menjek asszonyért a melóhelyre.

    Amúgy mindenki folyton csak szélső esetekben matekozik, mert nyilván a bicajos egész évben tekeri és megmondja, hogy csak az a jó és kész, autós meg folyton azzal példálózik, hogy létrát cipel és azt másképp hogy...

Új hozzászólás Aktív témák