Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz F_Gergely #47456 üzenetére

    Szerintem elég egyszerű. Van az ECU, a kábel az ECU meg a kapcsoló közt, meg a kapcsoló. Az ECU -t kivéve filléres dolgokról van szó, egyszerű mint a faék, és mechanikailag nem igazán tud tönkremenni.

    Declare nem használtam még más márka digitális indexét, de ez jó, nálam megy. Nem lehet, hogy nálad az előző tulajnék mégiscsak sikerült szétberhelnie? :DDD Lehet valami koxos állat aztán szkanderezett vele :C
    A többiről meg fogalmam sincs. Ha lenne a kocsiban akkor is annyi lenne a funkcionalitása, hogy ki lenne kapcsolva :DDD Nekem csak ne kapcsolja automatán ki-be az összes hülyeséget, majd én megmondom neki mikor mit és hogy.

    AMD fú bakker az az új opc... gyönyörű és bitang cucc :O

    KrenAtesz volt, mienk is az

    Más: az 1.4 -es turbós benzines K Astra miért "csak" 150 ló jó esetben is? Tudna az többet is nem? Nagyon csínján bánnak a turbóval szerintem... ha már van akkor baszassuk is már na :DDD

    Más, Declare ahogy mondta, hogy "más istenített márkák" arról jut eszembe, hogy kötelező lesz visszavinni a dízeles VW -ket :)) Azért rá jár a rúd rendesen. Meg a tulajokra is. Ez miféle dolog, hogy köteleznek, hogy visszavigyem? Az utánnajárás, az autó kiesése ... az is biztos, hogy többet olyat nem vennék. De így se, hogy nem az van ;]

Új hozzászólás Aktív témák