Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Gergőke88 #43156 üzenetére

    J t nem vezettem, azt nem tudom. A H az borzaszto. Nagyon regen volt ez, meg friss jogsimmal. 1.4 benzin polo amivel jöttem mentem akkor többet, ahhoz kepest volt egy botrany a H astra 1.4.

    (#43157) haddent Az A6 nak volt egy faceliftje anno, amikor belevagtak azt a pöttyös egyenes ledsort a lampaba...borzaszto gaz szerintem is, de en ezt mar akkor azonnal mondtam, pedig akkor meg ezek a homogen vonalas led dlr ek nem voltak, mind pöttyös volt....jah nem bocsanat a BMW angel eye mar akkor sem ;]

    (#43158) Kickass ez teljesen igy van szerintem is. Amig valamit nem probalsz ki es nem szoksz meg addig nem hianyzik/nem vagysz ra. Sajna ez minden joval igy van.... :))

    (#43159) AMD Power azert ez igy ferdites. Te azert gondolsz vissza erre negativan, mert elromlott es bosszusagot okozott. Az hogy volt egy autod, ami rossz allapotban volt es bosszusagot okozott abbol nem lehet levonni azt a következtetest, hogy a klima rossz mert bosszusagot okoz :)) a rossz klima igen....de ugyan igy minden ami rossz....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák