Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Gergőke88 #43051 üzenetére

    Hát ezt mondjuk én sem értem. Hegyre fő 300 kg szinesfémmel hátul valóban pont a dízel való :DDD Persze fel viszi a benzin is csak baromira nem kényelmes, nem arra van. De ez olyan, hogy hiába imádom a régi amcsi autókat meg amit képviselnek, hülyeségnek tartom hogy sok óriási terepjárójuk benzin. Jó oké hogy 5 liter v6 chevy small block, de akkor is. Terepjáró-lénybe egy tisztességes nagy brutális dízel való azt kész. De ugyanígy érzek amikor az ültetett bmw kupék rotyognak mint a kávéfőző mert dízel. Egyszerűen nem kell összekeverni-mosni-fosni a felhasználásokat szvsz., de ez csak egyéni hülyeség. Viszont engem igazol az előző (meg általatok is mondott) példa a munkagépek esete, és a "TFSI" gyorsulások/végsebességek is. Mindent meg lehet erőszakolni, de más a felhasználási területük..
    Persze tök más kérdés, hogy átlagfelhasználásra aztán mindkettő bőven megteszi. :R

    F_Gergely egyik nap élőben láttam Omega 3.0 V6 -ot szép sportkipuffal nem ám kombi, gyönyörű gépezet. A futóműveik milyenek az omegáknak? Mert erő az van, de bírja is a kanyaroakt? Ránézésre túl hosszú lehet a dög.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák