Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz gban #28156 üzenetére

    Korából adódóan, de. Nagy szerencse, vagy trahányság kell, hogy ne kelljen semmihez nyúlni. Eleve nem ismert a jelenlegi állapot. Gömbfejek, szilentek, toronycsapágy, úgy általában az egész futómű bármikor elkezdhet arra a szintre jutni, hogy már zavaró a hangja. Ha valami csoda folytán még eredeti, akkor hamarosan elfárad a lambda, ugyanez érvényes a motorhőfok jeladóra, főleg, ha már valami gagyi van benne. AC pumpa élettartama is véges, és ezek még csak a kiszolgált alkatrészek voltak, ott vannak a simán csak elromló darabok, amik típustól függően elég változatosak:termosztát, egr, alapjárati, jeladók tömkelege. Ha már évente egy valamit is ki kell cserélni, akkor az már folyamatos gondoskodást jelent.
    Nem próbáltam, nem ismerem a 60 ló erejét, de a 90-et egy H-ban szinte már veszélyesnek tartom. Feltételezem, F-ben sem lehet sokkal fényesebb a 60. Abban sem vagyok biztos, hogy kevesebbet eszik, mint egy egyel nagyobb nyolc szelepes.

    AMD Power:
    Fogyasztásban jobb a 8v, feltéve, ha nem osszuk le lóerőkre. Nekem semmi bajom a 16v-vel, jól dolgozik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák