Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Ha már kinek milyen gondja van napot tartunk akkor én is eleresztek egy kis listát :)

    Műszaki óta(máj 27):

    -Opel (GM) 10W40 SemiSynthetic => Castrol Magnatec 15W40 Synthetic olajcsere

    -olajszűrő csere (Hengst)

    -légszűrőbetét csere (TechnoFil)

    -csomagtérajtó beállítása (nem volt a helyén)

    -hátsó fékek (dob) tisztítása, kézifék beállítása

    -első lökhárító ''felújítása'', én festettem le pirosról és volt ahol már lekopott a festék... most lefújtam újból de most le is lakkoztam... elmegy addig amíg le nem lesz festve rendesen

    -lyukas kipufogó foltozása (középdob után hegesztés mellett lett lyukas)

    -gyújtásbetét tönkrement, cserélve

    -a gyújtáskapcsoló (gyújtászár) cseréje mivel a vége letört így a betétet nem tudja elfordítani, cserélve (ez nem volt kis meló mert a kadett állítható kormányosban nem egyszerű a csere, szal nem a kézikönyv szerinti kihúz-berak módszer hanem meg kell fúrni és lenyomni a kormányzárat a betétben és akkor már be lehet rakni az új zárat...), egy autóhoz már 3 kulcs van :( ajtók, indítás, tanksapka... ha elhagyom és vki a legmodernebb kinézetű kulcsot belenyomja az ajtókba mivel azt hiszi, hogy az kell oda akkor utána az ajtókhoz való kulccsal sem lehet nyitni őket... passzív védelem, ha beteszem az oda való kulcsot és játszok vele egy kicsit akkor már nyílik)

    Várható:

    -holnap rakok bele NGK gyertyákat

    -gyújtáskábeleket is cserélek köv hónapban

    -karbit lehet holnap megtisztítom amennyire hozzáférek

    -+ még ki tudja mi jön...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák