Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz South Velen #6888 üzenetére

    megmentett az ipon, ez hatalmas ( :
    a hatalmas titok ennyi:
    rendeltél volna kettőt ha difi van az egyikkel
    mert tudod mikor rárabolnak egy shopra kicsit megbillenhet a a rendszer, ami egyébként náluk nem túl fényes, szóval nem hibátlanok
    mondtam már párszor:
    hol is nyomják a kezedbe a fél millás' notebook árát helyben mert nem teccik'? - most egyébként náluk sem a covid miatt -
    pcland még elvileg a jobbak közt van, de tavasszal rendesen tortúra volt hogy egy defektes talpú hűtőt visszavegyenek
    el kezdi nekem mondani a tag hogy küldjem vissza a csomagolást is - amit visszaküldtem volna, mert szándékosan nem cseszek ki bolttal -
    de nem kötelességem...ha akarom akkor visszaküldöm, de ők akkor pénzt vonnak le, de nem vonhatnak le
    ott fejeztük be amikor megkértem a hatályos kormányrendeletből legyen oly kedves idézni az idevágó passzust, mert én nem látom...
    az nem jött, de hirtelen kaptam ingyen futárt - ami nem lett volna kötelességük -, és hirtelen már nem is volt fontos a csomagolás
    és akkor az alza kotsog' mert törölte pár ember rendelését, gratulálok
    valószínűleg 100 emberből max 5 emberét törölték, akiket érint biztos kellemetlen, %-osan pedig semmi kategória
    de mindenki onnan vásárol ahol akar, mondjuk speciel nem az én bajom

    szerk:
    RazoR
    az a múlt, valamikor _volt_ annyi, és valamikor lesz annyi megint
    de jelenleg mivel a te kártyád jóval többet ér mint amennyiért vetted, így nem nagy érvágás
    ha nem lenne egy 5600xt-d, akkor már necces "benyelni" az új árakat, de van
    ha jönnek a kisebb nv-k és kaphatóak is lesznek nyugodj meg, 80-at sem fogsz kapni 5600xt-ért ha hozzák az eddigi teljeítmény ugrásokat
    tehát forintosítva igazából akor sem lennél sokkal előrébb/hátrébb, mint most
    a piac áraz, te meg vagy nézegeted az emelkedő árakat vagy lépsz, vagy pedig nem lépsz sehova és nem lesz új kártyád, az is egy megoldás

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák