Új hozzászólás Aktív témák

  • djpety

    tag

    válasz #72445440 #72193 üzenetére

    1. Ez nem teszt, hanem az eddigi próbálkozások a megoldásra, ha van még ötlet szívesen fogadom. Egyébként ha bele teszek egy másik szolgáltatótól fizikai kártyát és megszűnik minden probléma, az kizár dolgokat? Ez lesz a következő lépés.
    2. 20-30 percig nem talál semmit, de manuálisan keresve sikerül valamelyikre felregisztrálni a talált hálózatok közül. Ugyanakkor van, amikor ez csak 1-2 perc. Tehát sokszor irreálisan sok idő.
    3. Azt, hogy soha nem csatlakozik-e vissza, nem tudom, mert 15-20-30 perc után észre veszem legkésőbb és én indítom újra a készüléket vagy teszem offline módba és vissza, ami után azért szokott sikerülni szokott.
    4. Ezt viszont kipróbáltam csak eSIM nélküli használattal, és ugyan azt produkálta. Ezenkívül az iPhone 7 és 8 nem támogat eSIM-et, és ezek is ezt csinálják. Párhuzamosan.

    Nekem úgy tűnik, hogy a regisztráció körül van a gond valahol.

    5. 4 különböző előfizetéssel volt tesztelve 5 iPhone (2 iPhone XS volt, amiből az egyiket egy teljesen újra cserélte az Apple, mondván, nem tudjuk, hogy mi lehet de adjunk egy esélyt neki - diagnosztikán nem láttak hibát akkor). Ez 4 különböző SIM kártyát is jelent. Az újra cserélt iPhone teljesen újként lett beállítva, biztonsági mentést nélkülözve.

    [ Szerkesztve ]

    https://nyaripeter.hu/ | iPhone 14 Pro |  Watch Ultra | MBP 13" | LG 35WN75C-B | tv 4th gen | Shadow PC | NAS: KVM + XPenology

Új hozzászólás Aktív témák