Új hozzászólás Aktív témák

  • taltos

    senior tag

    Hali!

    Nem teljesen Pannon specifikus kérdés, de végülis kötődik. Ha nem jön válasz, legfeljebb felhívom Őket, de addig is bízom Viktor segítőkész kedvében. :)

    Nos! Szóval arról lenne szó, hogy átmentünk a Pannonhoz, és ennek keretében vásároltunk 2 telefont (többet, de a tárgyhoz most csak ez tartozik :) ). Ezen telefonok egy SE k750i és egy Sagem my700x. Az SE-hez lényegesen több infot tudk szerezni innen a forumról, meg úgy egyébként is az oldalukról, de a Sagemhez nem. Szóval akkor néhány kérdés:

    1. Sagemnél is van szerviz menü, ahol meg lehet nézni a szoft verzio számát? Ha igen, akkor hogy lehet elérni?
    2. Hogy működik a szoftver frissítés? Nekem iMac-em van, a barátnőmnek iBookja ami kicsit megnehezíti (pl. a k750i szoft frissítését), bár már utána jártam, végülis van még itthon 4 másik PC, azokkal megoldom, csak nem tudom a Sagemnél ez hogy működik.
    3. Melyik lehet most a legfrisebb szoft a Sagem my 700x-re?
    4. Ez igazán a Pannon specifikus kérdés, mégpedig, hogy ingyenesen frissítik-e a szoftot a telokon, amig van rá garancia? Tehát ha bemegyek Debrecenben egy Pannon üzletbe, akkor lehet valahogy szó arról, hogy 1-2 órán bellül friss szoftverrel jöjjek ki mindkét telefonnal? (ha nem üzlet, akkor valami nyilvános szervíz, vagy ilyesmi. Régen Westelnél volt ilyen)

    Előre is köszi a választ!

Új hozzászólás Aktív témák