Új hozzászólás Aktív témák

  • utgyuru

    aktív tag

    Sziasztok,

    Hello Data Start csomagon gondolkozok, erről szeretném a véleményeteket kérni.
    Beszéd annyira nem fontos, elsődlegesen a mobilinternet miatt érdekel. Van egy másik előfizetésem, és cégesem is (+ egy Digis mobilnet kártyám is, de azt lemondanám emiatt), de azokat bonyolult lenne módosítani, ezért lyukadtam ki itt. Második SIMként pont jó lenne a meglévő mellé.
    Ezért az 5990-ért tényleg korlátlan mobilinternetet kapok? Amellett meg praktikus, mert azért van benne 50 perc beszéd még mindig, az szerintem figyelembe véve a másik kettő előfizetésemet bőven elég lesz.
    Viszont a fő szempont, hogy itt nincs hűségidő, tehát bármikor kiszállhatok ha már nem kell - már ha jól értelmezem.

    Ennyiért tényleg megkapom ezeket, vagy majd ha bemegyek kötni, akkor jönnek rá pluszban még költségek? (mert nem kötök hűséget, nem veszek készüléket, nemtom ilyenek)

    Illetve, Telenorom sosem volt, milyen a hálózat? Megbízható, szakadozik, ilyesmik. Olykor használnám EU-ban is (erre 5 GB ad, nekem az elég), olyan tapasztalat is érdekelne.

    Köszi :R

Új hozzászólás Aktív témák