Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    válasz gidue #38278 üzenetére

    DE jelen pillanatban a három nagy közül szerintem a legjobb árakon dolgozó szolgáltató.

    Sose feledd ilyen hatalamas altalanositasok mondataba beszurni azt a szot, hogy: nekem. Kulonben mindenki, akinek (opcionalisan mar) nem a Telenornal van a SIM-je, nekiall hekulazni, hogy nem is, mert ennel meg annal igy meg ugy. Vagy jonnek a tudathasadasosok, mint en, hogy nekem cegesre a Telenor fujjfuj, es ocsmany modon felforgattak a tarifacsomagunkat, ott is hagytuk oket a fenebe es tok boldogak vagyunk mashol es Telenor kb. soha tobbet, mindekozben pedig amikor a mult honapban roaming net kellett, megneztem a ceges, masik szolgaltatos tarifakat es kb. ket hatast dobtam, hogy hat ezek teljesen hulyek, es mosolyogva rendeltem valami 3.5 ezer penzert 1 giga 10 kbyte alapon szamlazott hetijegyet a privat kartyamra a Telenornal. Most akkor nekem egyszerre ket helyen jo :)
    Nincs olyan, hogy legjobb szolgaltato, nincs olyan, hogy legolcsobb szolgaltato, olyan van, hogy a te igenyeidnek legjobban megfelelo tarifacsomag, amit az X szolgaltato kinal.

Új hozzászólás Aktív témák