Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    A Bónusz kedvezményt szerintem (ha csak nem nagy összegű) nem célszerű készülékvásárlásra fordítani. 2-3000 Ft kedvezményt adnak. Viszont ha szolgáltatásra váltja be az ember, akkor ennek többszörösét tudja értékben kihasználni. Nekem olyan 2500 Ft kedvezményem volt. Január végén hívtak a Pannontól, hogy szolgáltatáscsomagot ajánljanak fel. Kétfajtát kínáltak. Az egyik inkább adatátviteli csomag, a másik beszédcélú csomag. Utóbbit választottam és a következőképpen néz ki: 5 hónapig ingyen van az 5 perc után 0 Ft szolgáltatás, 5 hónapig ingyen van havi 20 SMS, valamint 5 hónapig ingyen van az MMS hangposta. Ha ezt értékben összeszámoljuk, akkor összesen 8400 Ft jön ki. Magyarul 5 hónap alatt ennyi értékű szolgáltatást kapok ingyen. Azért jobban néz ki mint a 2500 Ft. :) Tulajdonképpen az 5 perc után 0 Ft-ot amúgy is használtam volna, úgyhogy azt mnindenképpen fizetnbem kellett volna. SMS-t alapból nem szoktam küldeni, mert drágának tartom, viszont így havi 20 darab ingyen az jó. Az MMS hangposta az, amit nem igazán használok, mert a telefonom sosincs kikapcsolva, így aztán a hangpostának sok jelentősége nincs, azt ki is szoktam kapcsolni. Most erre az 5 hónapra meghagyom. A szolgáltatásokat így csomagban kínálták fel, tehát válogatni nem lehetetett benne. A másik csomagban azt hiszem az 5 gb-os csomagot adták volna, de csak 1 hónapra, meg még másik két szolgáltatást, de arra már nem emlékszek hogy melyikeket. A lényeg az, hogy azokat nem használtam eddig sem, így a másik csomaggal sokkal jobban jártam.
    Az igénybevett szolgltatáscsomag nem befolyásolja az esetleges készülékvásárlási lehetőséget. A hűségszerződés az utolsó készülékvásárlástól számít, ami az esetemben decemberben jár le.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák