Új hozzászólás Aktív témák

  • nrbii

    tag

    válasz bonaparte77 #2969 üzenetére

    Amit még tanácsolok, h sztem feltöltőssel érdemes venni, ilyen kategóriás teleknél nem hiszem h érdemes 2 év hűséget bevállalni azért h kb 16e helyett (asszem most ennyi feltöltőssel) megkapd 20Ft-ért

    Ezt hogy érted? Igazából én mindig is Pannonos voltam, de majdnem egy évre átmentem a Vodafone-hoz, de az katasztrófa volt. Kb. havi 1000-2000-et telefonálok, és így 20 Ft-ért szinte ajándék ez a telefon, mert lebeszélhető a havi 1980 Ft.

    Most is egyébként olyat csinált a Nokia 6600-m, hogy szoftveresen lefagy a két funkciógombja, hiába erősen nyomom, nem érzékeli. Újraindítás után minden jó. És ezt kb. hetente csinálja. Meg tegnap kisebb falukon át vitt az utam (biciklivel, tehát lassan), és egyszerűen nem jelezte, hogy nincs térerő vagy ilyesmi, hanem rendesen azt mutatta, hogy be van jelentkezve a Pannon hálózatába, és térerő is van. Aztán az ismerősöm mobilján próbáltak végül elérni engem, és mondták, hogy ki vagyok kapcsolva. Csodálkoztam is, aztán újraindítottam a telefonom, és jött egy pár SMS, hogy ettől meg attól nem fogadott hívásom volt... :( Ez így nem mehet tovább... Egyébként most megint lefagytak a funkciógombok, újraindítás után sem akarja a PIN kódnál elfogadni, ha a funkciógombbal szeretném OK-zni a PIN-t, kénytelen vagyok #-tel csinálni… De ilyenkor meg általában újraindítás után meg megint jó…

    Nah, köszönök minden segítő hozzászólást, még meglátom, mi lesz.

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák