Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz subidu #6421 üzenetére

    Egyik canonos ismerősöm is ilyen. Én sose vágom hogy P vagy A helyett az esetek 99%ában miért jobb, de ki hogy szokta. Nekem szinte mindig nyitva az obi, és A-ban nem kell próbaképeket tolni emiatt hogy helyes legyen az expó. Vakuzva meg ha nem vagyok elégedett az eredménnyel, megadom én a záridőt.

    Bár, jelen esetben a plusz gombok nálad sincsenek sokat koptatva. 'Nálunk' annyi a difi hogy nyomom-e mellé az expókorekció gombját hogy manuálban a rekeszt vagy a záridőt állítom, iso a programozható gombon; bár utóbbit lassan át is állíthatom, mert azzal csak minimumot adok meg auto iso állásban, ha meg nagyobb zársebesség kell úgyis S-be rakom, vagy átállítom az auto iso által megcélzandó záridőt. ADL vagy rawon gondolkozom, lehet utóbbi hasznosabb, jobb eredményt érek el vele, csak többet kell foglalkozmni vele. ADLben csak azt utálom, hogy el*** a színeket helyenként :U

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák