Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz aleister #10009 üzenetére

    Enyémet hugom ejtette le 1 méterről. A táskában volt, csak az nem volt becipzározva, csak rá volt hajtva a teteje. Ő pedig azt hitte, be van cipzározva. És ez ilyen slingshot félvállas táska, tehát a "teteje" egy oldalajtó valójában. Megfogta a szíjat, hogy arrébb tegye, mert hozott vmi tortát szülinapra stb.. mittomén már, és hogy letehesse azt a cipős szekrény tetejére, míg ledobja a kabátot. Én már hiába kiáltottam, hogy NEEEE.. Ahogy emelte, a nyitott "teteje" oldalra került, a gép kifordult belőle és esett. Lepergett előttem az életem, a Nikonnal a szopás és úgy minden nagyjából. Erre ő kiált fel, hogy auuu - ráesett sarokkal a lábujjára. :DDD Utóbbi bekékült, körme nem esett le, előbbinek meg kutya baja (ráadásul az incidens után küldtem ki Németbe, tehát ha lett is volna olyan, hogy valami elmászik benne, korrigálják). Meg se kottyant neki. A másik a Zakopane zuhogó eső lengyelben, Tami volt fent, hagytam ázni őket. Csaptam a vizet le a szettről fotózás előtt :) nagy lendítéssel. Csak nézett mindenki a csapatban, megőrültem, vagy mi. Vagy Kleroo-val a Retyezáton, mikor éjjel ráfagyott a pára, stb.. Bírják ezek a dögök, imádom.

Új hozzászólás Aktív témák