Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jégkokó

    veterán

    A mai nap kaptam egy fenyegető hszt a ph n:

    Hali
    Nekem csak annyi hozzászólásom van,h én mai napig az emlegetett cégnél dolgozom és amikor te nálunk voltál akkor eltünt egy-két dolog a raktárból!
    Most te éppen az előbb emlegetted a matricákat,sajnos én meg elolvastam és sajnos meg van a neved,címed,minden adatod ami kell egy izgalmas feljelentéshez!
    Jajjj jézusom,mi történt?
    Ebben a pillanatban intéztem el telefon az időpontot az ügyvéd haverommal!
    ma vagyis 15-én megindítom a feljelentést ellened és nagyon szépen kb. 30 nap múlva megkapod a levelet!
    Most hiheted azt,h kamuzok,de nem!Tudom miért nem?Azért mert ezért valaki mást rúgtak ki és az pontosan a legjobb haverom volt!
    Neked annyi!Örülnék ha válaszolnál bámit is ,mert azt is feltudom használni ellened!
    Azt hiszel amit akarasz,keménykedj nyugodtan,de biztosítalak a haverom miatt elintézlek!
    A hozzád hasonló lopós tetvek miatt lett egy olyan embernek priusza,aki életében sohasem lopott semmit,te utolsó hazug tetü!
    Ennyi Kb 30 nap

    Ez valyon igaz lehet, mármint én semmit nem loptam el,és vki rám akarja kenni a dolgot, akkor tényleg fel jelenthet?És ennek milyen következményei lehetnek?

    A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

  • Jégkokó

    veterán

    válasz Padisah #546 üzenetére

    Bizonyíték kötve hiszem, hogy lenne ellenem, mivel ennél a cégnél megfigyelő kamera üzemel és mindent nyomon követ. Igy ez az egész nem több, mint puszta rágalmazás.
    De szerencsére megnyugodtam azóta, mert az elején azt hittem, hogy majd be kell járnom a bíróságra és bizonyítani az ártatlanságomat.

    A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Új hozzászólás Aktív témák