Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Lomha 8V #75588 üzenetére

    Na szóval a problémám a következő: az ősrégi, használtan vett, a nálam eltöltött 3 év alatt ronggyá foszlott Kushitani cordura göncömet (amit egyébként szerettem, csak nyáron volt elviselhetetlenül meleg) a múlt télen le szerettem volna váltani valami megfizethető árú "négy évszakos" holmira, és a Shox 3 Layer-ről egész jó tesztet olvastam. Mivel több pénzem nem volt, így belevágtam. Szóval egy év tapasztalata után nem igazán vált be: jó áron adják, jól is néz ki, de nem jó benne lenni hűvösebb időben.

    Erről a göncről tudni kell, hogy alapvetően egy tök szellős, nyitott hálós (nem zárható) nyári kabát / nadrág, aminek a belsejébe bele lehet cipzárazni egy vízhatlan, szélállónak nevezett membránt (bélést), valamint még ebbe bele télre egy steppelt termobélést. Őszi / tavaszi időben (tehát ha benne a szélálló bélés) nagyon rossz: ha megállok benne akkor rögtön beleizzadok, ha meg elindulok (így izzadtan) akkor 5 perc alatt a sz*r is belém fagy. Télen ugyanez, csak izzadás nélkül. :((( Ezen nem segít a technikai aláöltöző sem. Ez csak nyáron kényelmes, aláöltözővel használva, bélések nélkül.

    Szóval ez alá kerestem volna valami olyat, ami télen melegít rendesen.

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák