Új hozzászólás Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #23072 üzenetére

    Figyelj aláírom hogy jó szakember a Szati. DE! Ő alig van bent a boltban, nem ő szerel, ő ellenőriz és a céges ügyeket intézi. Lehet h rossz az úszó. De akkor mivel magyarázod azt, hogy amikor elvittem hozzájuk akkor kipörgött rendesett, most meg beszaggat, és szaggatva megy fel 10ezer fölött. ha 8-9ezernél megtartom kicsit a fordulatot, és onnan rántok csutkagázt, akkor azzal elkerülhető kicsit a beszaggatás. Illetve szati ígérte hogy bontós ismerőseinél utána kérdez, de elvileg senkinek nem volt karbisora a 400-as kisbandithoz, amin meg lehetett volna nézni hogy jó-e az úszó. Namost ne mondja nekem senki hogy mindegyik 400-as banditba szarok az úszók, csak újat lehet venni, és nincs hozzá alkatrész. Felhívtam én is pár bontót, nem bontanak karbisort, de van nekik. Az lenne a legjobb ha el tudnék hozni próbára, feltenni megnézni jó-e. Igen ám, csak ez munkaköltségbe is egy rohadt drága mulatság. :U

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Új hozzászólás Aktív témák