Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Daywalker #22997 üzenetére

    ... s most a múlt héten még hányszor trafiztak le Osztrákiában :(((
    Sok helyen nincs is kiírva, hogy Radar meg ellenőrzés, csak van az út mellett egy szürke doboz, vagy valahol rendőr kézitrafival a kezében (több ilyet láttam röpke egy hét alatt, mint itthon több év alatt) aztán több ilyen mellett elszáguldás után jöttem rá, hogy ezek nem közlekedési lámpa irányító-dobozok, hanem trafik... Néhány még festéssel is álcázva van. Egy-két hét/hónap, és kiderül, hogy mennyire szívtam be, sok jóra nem számítok. Lakott területen oké, tegyék, ott normálisan is mentem, de könyörgök, ennek többsége elválasztott 2×2 sávos nyílegyenes autóút volt, és a köcsögök néha lófasz-semmi kereszteződés miatti 80-as táblák mögé rakták a trafit...

    Ezek fényében a magyar helyzet eddig szvsz "tökjó" -- lakott területen kívül notórius gyorshajtó vagyok, mégis eddig még csak 1x büntettek meg, ami minősíti, hogy mennyire működik az egész rendszer. Azt az egyet is városon belül, és az is az én hülyeségem miatt, mert benéztem egy szakaszt, azt hittem, hogy 70-es, amibe a 84-es sebességem még közigbírság nélkül belefért volna. "Csoda", hogy nem volt több.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák