Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@ben2

    csendes tag

    válasz #70869248 #1766 üzenetére

    én nem akarok lefikázni senkit &semmit. nem érdekem. de: az oldal tecnikailag egyre inkább leépül. az elején még volt valami logó, meg könnyen kezelhető menü, de ezek eltűntek. mit lát a felhasználó az oldal betöltésekor? bunkó ktm.. azért egy sűrűn látogatottnak vélt oldal így indít.. a tartalommal igazán nem vitatkoznék a hírek terén.. a ''legfrissebbek'' tulajdonképpen megegyezik szinte teljesen a motogp.hu-val.. a két oldal tulajdonképpen teljesen megegyezik, kivéve a felépítését, tipográfiáját. én a moto...hirek.hu- oldalt inkább lelkes amatőrök által készített oldalnak nevezném, a második inkább letisztult, áttekinthető.. az összes hírt egyébként nem néztem most hirtelen végig, de amikre rákerestem, tartalomban teljesen megegyezet..

    a másik: ma (is) néztem a versenyt, Talma ugye 3. lett. és a kommentátor közli, hogy nincs idő leadni a sajtótájékoztatót. utána déli harangszó volt, meg hírek a nem tudom milyen országbeli választásokról.. kérdem én, ha van egy ilyen sikeres sportemberünk, akkor miért nem lehet foglalkozni vele bővebben a médiában? a Baumgartner autózgatott egy évadot, összevadászott 1 pontot (abban az autóban ez nagy szó, azért büszkék is lehetünk rá, előtt jópár évig nem jutottt a minardi ponthoz) de utána szaladt az rtl klub fél stábja. és van egy vb 3. gyorsasági motorosunk, és akkor helyette déli harangszó?

    (jöhetnek a kövek, feleim.. )

    Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

Új hozzászólás Aktív témák