Új hozzászólás Aktív témák

  • zeno70

    tag

    válasz Qru #9000 üzenetére

    Sot - az a tuti, ha autod sincs. :DDD :DDD :DDD
    En is gondolkoztam mar, hogy mit lehet kitalalni a tolvajok ellen, de tenyleg nincs 100%-os megoldas. Ha sehogy nem tudja kinyitni, beveri egy teglaval az uveget, osz jonapot.
    Hala Istennek, nekem meg 27 ev alatt (azota van kocsijaim) semmi ilyen nem tortent, se feltores, se ellopas. Pedig olyan is volt, hogy Egerben egy forgalmas parkoloban, nyaron mindket oldalon csutkara lehuzott ablakokkal allt a Focus egesz nap (en meg a furdon ultem nyugodt szivvel). :Y
    Akkor hult meg bennem a ver, mikor este vissza mentem a kocsihoz. Mindketten azt hittuk a parommal, hogy a masik bezarta a kocsit. :(
    Szerintem azt hittek, akik lattak, hogy tul tiszta az uveg, esetleg kandi kamera figyeli oket. :F
    Amirol szeretnek kerdezni: hallottam arrol, hogy van olyan folia, ami megnezheziti az uveg betoreset, esetleg lehetetlenne is teszi. Mit tudtok errol, erdemes ilyet teteni a kocsira?
    A masik kerdesem pedig, hogy egy 2002-es Focusba lehet kapni (es beepiteni) utolag olyan audiot, amiben van Bluetooth telefon kihangosito is?

    Jegyezd meg: pótolhatatlan vagy. Éppúgy, mint bárki más!

Új hozzászólás Aktív témák