Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    na, leesik egy kis hó és mindenki elkezd tötymörögni. pedig fel van sózva meg eltakarítva. na mindegy. bár kicsit ilyenkor zavar hogy üzemmelegen is 50-60nél 4esben 10l-t iszik a latyak meg a vízes út miatt.

    másik amin elsomolyodtam: volt évf társam aki ősszel vett E36 25i-t, bererakatott minden "fontos" dolgot: virslikormány, kagylóülés 4 pontos övvel (persze hátsó ülés van, merevítés nincs, tehát nagyon szakszerű), sperrdifi meg kézifékmodding is. Most tett fel képet FB-ra hogy a pitsányi emelkedőn 2 órája nem tud felmenni (kiállni), hiába sózza. de inkább nem írtam be (egy korábbi megjegyzésemnél picit már megsértődött) hogy na nesze neked Sperrdifi :) meg nem lepődnék meg ha nem rendes téligummája lenne, mert amúgy nem volt akkora emelkedő hogy ne lehessen felmenni lendületből. Meg ASC-vel... én is mentem ma emelkedős úton és villogott, de nem volt gond sosem. bár mostanra ahogy írja sikerült abszolválni, és mint ahogy kiolvasom ("van 4 felni a csomagtartóban") nem lennék meglepődve ha csak most megy téligummáért :U időben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák