Új hozzászólás Aktív témák

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz _NCT #25929 üzenetére

    Igen 307 1.4.
    Ez idáig a legkisebb űrméretű motorral ellátott géperejű járművem,de használható.
    Most jöttünk bitpork -tól és direkt megnéztem ,pályán 120-130 6.5/100 BP XVII ker Siófok. Városban is kb ennyi. Persze nem dinamikus annyira mint egy nagyobb vas de elviselető. És nem maradtam le a pályán senkitől ,lévén ahogy néztem 98% betartotta azt a 130 at. Akkor meg mi a rossebnek egy nagyobb.

    MunezXBK

    Nyílván igazad van ezt nem is vitatom,egy dajzel nagy köbcentis az jó autó,de ! Nem kívánom neked isten látja lelkemet de ha megkotlik akkor az nem kevés pénz. És meg fog kotlani! Egy 307 esbe a vezérlés 37 ezer ,a tiedbe sokszorosa ,és minden más is. Persze nem egy kategória ezt ne felejtsük el ,de aki nem akar ,vagy nem tud komolyabb összegeket erre ráfordítani annak ezen autók nem alternatívák. Mondtam már ,nem megvenni nehéz ezeket . Volt nekem nem egy ilyen nagy vasam ,ami tény a komfort a kényelem ,meg úgy minden egyéb össze sem hasonlítható a kisebb vasakkal ,de annak ára van.Ha van rá pénz akkor nem kérdés a dolog ,de ha gondot okozna a javíttatás akkor nem szabad belevágni szerintem.
    Én kornelka álláspontjával azonosulok ,nekem 10 évesnél öregebb autó nem lesz a birtokomban az ziher:)
    Inkább 9 év körül adom el és megint beleülök egy 4-5 évesbe. Keveset veszít az értékéből és nincs gond baj.
    Szerelőt se kell eltartanom:)

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

Új hozzászólás Aktív témák