Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz varsam #190627 üzenetére

    Nekem a feleségemnek rendes manuális vizsgája van, de nem vezet kézi váltóst. A gerincproblémája miatt nehezebben mozog, neki önbizalmat ad hogy nem kell annyi részlettel foglalkozni, végtagmozgást összehangolni, hanem az útra és a vezetésre tud koncentrálni.
    Ha csak pár százalékkal kisebb esély fenyeget hogy baleset éri, nekem megéri az automata plusz költsége.
    Ha édesanyád is hasonló képpen gondolkodik lehet az automata tényleg jobb választás lenne. Nekünk 2000 évjáratú Honda HRV van CVT-vel, ugyan az a váltó amit tboldi javasol és a Jazz-ben is van. Azt mondták nekem hogy ha beszarna komplett bontott 200 ezer, volt már hogy dobott hibakódot meg úgy tűnt mintha kicsit a hajtólánc megcsúszna, de ne felejtsük el hogy egy rendkívül elhanyagolt állapotban áron alul vett 20 éves 300ezer km fölötti példány aminek jszp szerint tizen valahány ( :F ) tulajdonosa volt. Egy jobb állapotú példány ha rozsdamentes is szerintem kifejezetten élhető, könnyű beszállni, picit suv-os. megbízható 105 lovas nem vvti-s honda 1,6 szívóbenzin. Tényleg csak a rozsdát kell megnézni (az alja amúgy gyönyörű csak a kerékívek nem) meg a váltót.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák