Új hozzászólás Aktív témák

  • footy

    addikt

    válasz MPowerPH #128017 üzenetére

    A beszerzes helye azonos
    Csak a fekbetetnel azonos, de ott nem stimmel a marka...

    A gyarto hogy lenne mindig azonos?
    Miert ne lehetne azonos? Lasd az en peldamat feljebb.
    Amugy megsugom neked hogy van egy par nagy(ertsd vilagszerte uzemekkel rendelkezo) autoipari beszllito es azok latnak el minden markat. Ezert lehetett az hogy pl a Takata botrany Toyota-n at BMW-ig szinte minden gyartot erintett.

    De eltertunk a lenyegtol. Ez csak par alkatresz, amit kiemeltek.
    Nem tertunk el mert pont te irtad:
    Ha mar horror alkatresz arak, akkor lojjetek ki az osszes japan autot. Lexushoz az alkatresz neha 3-4x -es aron van, es a Mazda, Toyota alkatreszek is egy vagyonba kerulnek egy nemet autohoz kepest.
    Erre voltak a fenti peldaim amiben nincs 5%(de tan meg 3 se, bar en gyenge vagyok matekbol :) ) az alkatreszek ara kozott.

    Akkor melyiket olcsobb(joval) fenntartani,
    Nem tudom, de a tablazat alapjan nem lehet megitelni, mert az semmit nem mond.

    (#128016) Integrale
    Szerintem a drága japán alkatrészek egy 90-es évekből itt ragadt demagóg duma. Biztos van olyan alkatrész, ami 3-4x többe kerül mint egy EU gyártmányé, de biztos vagyok benne, hogy fordítva is találnánk nem egy ilyen komponenst.
    Na itt a pont. Viszont lehet hogy a kovetkezo valaszban meg leszek rola gyozve, hogy a 5-er BMW-t annyi fenntartani mint az 1-es Stiftet. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák