Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    Hétvégi kalandom... A pécsi szerpentin előtt gondoltam tankolok egyet, a kanyarokban mindig sok benzin elfogy, és legalább Pécsen nem kell megállnom, ott kicsit drágább a nafta. Mögöttem jött egy új Passat, elég nagy hévvel teszem hozzá, előzni ott nem lehetett, így a hátsó lököst csiszolta. Kiindexeltem, ő jött utánam a nélkül. 1 szabad állás volt, meg is céloztam. Erre az ipse kövér gázzal beelőz, és bevág elém, úgy hogy félig keresztben tud megállni. Barátnőm csak nézett, én is csak hápogtam. Természetesen kiszálltam, és rákérdeztem, hogy ezt mégis hogy gondolta. Ő erre annyit felelt, hogy mit pattogok, úgyis megelőzött volna, és egyébként is ha nem tudok tempósan haladni, várjam ki a soromat. Volt vagy 18 éves a srác napszemcsiben, kis mitugrász, sz@ros tdi -vel. Vérnyomásom kétszázon volt, ő elment fizetni, szőke cicája követte, kapott egy mini chipset. Majd mikor beült még odanyomott egy "na ugye hogy kitudtad várni a sorodat" mondatot. Ez volt a hab a tortán, hagytam a fenébe a tankolást, elindultam utána, asszonynak annyit mondtam, hogy most ne szóljon hozzám Pécsig. A további részt nem írom le, megmutattam neki hol a helye a szarjával együtt. Mikor a városra rávezető utolsó dupla sávos útra értünk már esze ágában sem volt kielőzni, szépen jött mögöttem 80-nal. Természetesen párszor tanítanom kellett, hogy ő most elém nem fér be. Meg a kanyarok után is mindig be kellett várnom, szegény valahogy nem bírta a gyűrődést. De ugye fiatal még, gyorsan meg is tanulta a leckét. :) Talán egyszer még vezetni is megtanul, nem csak az egyenesben mutizni, hogy mennyire jól tapossa a pedált.

    mod: Szépen lerontotta az addig nagyon szépen alakuló átlag fogyasztásomat. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák