Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz fbaloo #54553 üzenetére

    Erre is van pelda. Baratnom sogora az kerlekszepen lassan meghulyul. Vettek 1 millio € korul egy lakast Munchenben. Nem tudom a pikans reszleteket, most epitik a kecot. Sogor MS-nel dolgozik, full be van kattanva, hogy teljesitenie kell, mert kulonben ha bekerul a 10% eves legrosszabbul teljesitok koze es elkuldik, akkor gebasz van, mert nincs fizetes amibol a havi torlesztot tudnak fizetni. Az MS nem vette volna fel, de mivel olyan cegnel dolgozott, amit bekebelezett az MS, igy maradt, de ha esik a teljesitmenye, elkuldik, es ilyen munkahelyet nem fog talalni soha tobbet. Probalkozott Google-nal meg Amazonnal is, de ahogy irtam, nincs meg az a kvalitasa, ami egy ilyen multihoz kell felveteli alkalmaval, ezert se sikerult valtania. Na egy ilyen elethelyzet szopo.

    Hasonlo szinten voltam a kis szartalicska 15 millio Ft-os hitelemmel, egyszeruen nem mertem tovabballni, mert ha nincs fizetes, nem tudom fizetni a torlesztot, igy evekig inkabb maradtam a munkahelyemen. Mi is vehetnenk fel 6-700 ezer euronyi hitelt egy hazra, de nekem nem kell mar az a stressz, hogy teljesitsek a cegnel, meg turjek, mert ha nem akkor elkuldenek es a nagycsomo hitel meg ott van rajtam. Barmikor mondhatom fonokomnek, hogy akkor kuldj el, nincs rajtam a nyomas, hogy a hitel miatt maradnom kelljen.

    [ Szerkesztve ]

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák