Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz lajafix #37333 üzenetére

    A kozlekedest es infrastruktura osszevetese szerintem alma az almaval esete.
    Az egesz onnan indult, hogy ha mar kb ugyanolyan arszinten ruhaznak be infrastrukturaba, mashol valahogy nem jellemzo megfontolatlan, ertelmetlen beruhazast csinalni csak azert mert abbol tobbet lehet kilopni / el tudom konyvelni, hogy van, de mast nem nagyon.

    Pesten pl az utobbi idoben romokban hever a tomegkozlekedes (is), a kpcsival kozlekedes szinten.
    Azert egy hosszutavu ott tartozkodasnal eletminoseg szempontjabol nem mindegy hogy egy 5 percenkent kozlekedo tiszta elovarosi vasuton olvasgatsz, es 30 perc alatt kiersz 60kmen belul barhova vagy a dugoban anyazol / szetesoben levo beazo vesekorazo bkv buszon imadkozol, vagy eppen rohansz a potlo utan / ujfent anyazol mert megint nem megy, stb

    Lehet a numbeot felhozni peldakent, en is szeretem a siteot, de eloszor peobaljuk meg bearazni ezt a fajta nyugalmat, kinek mennyit er, mennyi lenne a felara, ha annyira forintra pontosan akarjuk hasonlitani.

Új hozzászólás Aktív témák