Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-09-25 21:38:58

GAMEPOD.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "20.000Ft alatt kéne megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd(az adatlapodra is hivatkozhatsz)?
● Pl "Lásd az adatlapomon."
● Pl "i3 6100, MSI GTX 1050 Ti Gaming 4G, 1db SATA HDD, 1db M.2 SSD", esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt.

+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Például: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● "Tuningolni tervezek" (írd le mit és mennyire tuningolnál)
OFF topik: Tápellátások OFF (ide kérnénk mindent, ami nem vág a témába)
A garanciáról: Tápegység garancia GYIK (hol, mennyi, miért annyi, stb.)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#67001) phorma válasza vittorio7 (#66999) üzenetére

phorma
(csendes tag)

Köszi,
de ez akkor is elég ha rakok bele vgat+ramot+nagyobb hdd-t(FSP350-60APN)?

(#67002) vittorio7 válasza phorma (#67001) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Milyen VGA-t tennél bele? Mert közép kategóriás VGA-khoz simán elég lesz. + RAM, HDD is nyugodtan mehet bele. De segítőkész az eladó, kérdezd bátran Őt is.

(#67003) Wiz Khalifa

Wiz Khalifa
(addikt)

Kérdéssel fordulnék a mesterekhez! :)

Egy Thermaltake Toughpower 750W-os tápban milyen belső van pontosan? A pontos modellszám ez: W0116

Már voltam itt ezzel a táppal mert az a baja a tápnak hogy ha az 5V-os ágra van kötve valami akkor ha bekapcsolom a gépet felpörög a táp ventije majd 1-2mp-en belül kikapcsol a táp. És utána csak akkor hajlandó újra bekapcsolni ha kihúzom belőle az áramkábelt. Szerintem nincs nagy baja. És ha lenne egy egy manual-om a belső részéről akkor kideríthetném a hiba okát.

Smoke some weed nigga!

(#67004) snipy válasza droti25 (#66996) üzenetére

snipy
(tag)

#66998 amerigo
FSP HEXA+ sorozatnak hosszabb ATX 45cm/cpu 55cm kábelei vannak mint a sima HEXA-nak, valamint kapható 3 év gyári garival is. Ez elég lehet egy alsótápos házba is.
Bár egy koreai oldal 43/60 cm-t írt.
Egyéb info fsplifestyle.com

(#67005) amerigo válasza snipy (#67004) üzenetére

amerigo
(aktív tag)

Köszi, ezt én is néztem.
A belsejéről és a teljesítményéről, zajszintjéről nem találtam semmit.

Ahol félelem, ott hazugság ...

(#67006) phorma válasza vittorio7 (#67002) üzenetére

phorma
(csendes tag)

A vgat még nem tudom,de köszi a segítséget:D

(#67007) snipy válasza amerigo (#67005) üzenetére

snipy
(tag)

Bocsi most nem tudok linkelni, de itt a koreai oldal az 500W-ról.
...ja és nálunk nem biztos, hogy ADDA venti van benne, ezt a JTC sem tudta megmondani.

gameforum.co.kr/board_whHB84/588105

(#67008) vittorio7 válasza Wiz Khalifa (#67003) üzenetére

vittorio7
(őstag)

CWT

(#67009) chester91

chester91
(aktív tag)

Sziasztok!

Kissé másfajta kérdésem lenne, de ide illik talán a legjobban. Jelenleg házat építek, és gonban vagyok a táp hosszúság támogatása tekintetében. Jelenleg 170 mm hosszú táp fér el a tervezet szerint. Szerintetek, átlagos felhasználás mellett (netezés, szövegszerkesztés, filmezés, valamint jövőben esetleg játékra is alkalmas legyen), a tápok mekkora hosszúsággal bírnak maximum, amelyeket gépekbe raktok. Azt tudom, hogy az ATX szabvány az 220 mm-ig adott, de mennyire jellemző 170 mm-nél hosszabb táp? Most egy WPM szériás Sharkoon-t szeretnék beszerezni, ami 165 mm hosszú.

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#67010) vittorio7 válasza phorma (#67006) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Szívesen. :D Bőven elég lesz az a táp szerintem. :DD

(#67011) Wiz Khalifa válasza vittorio7 (#67008) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Köszi a képet. Azt nem tudod megmondani pontosan milyen modell van benne? Mert akkor ahoz keresnék manual-t.

Smoke some weed nigga!

(#67012) vittorio7 válasza Wiz Khalifa (#67011) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Én most csak ennyit találtam róla.

(#67013) GâLî

GâLî
(tag)

Üdv!

Táp vásárláson töröm a fejem mely egy Fractal Design R4-ben fog lakni, amely hely és esztétikai okokból az oldalára van döntve.

A jövendőbelim jó ha a következőket tudja:
- Jelenleg egy PhneomII X4-el rendelkezem 6950es VGA-val, viszont lehetőleg a közeljövőben vásárolandó 6magnyi S2011es i7 + közép-felsőkategóriás VGA mellé is jó legyen.
- Általánosságban legyen (nagyon)halk, főleg akkor ha kis teljesítményigényű feladatok futnak (zene, film, internet / csak cpu-t használó feladatok) igazából ez a fő szempont, persze az elégséges teljesítmény után :)
- Nem muszáj hogy félmuduláris legyen ha ezzel súlyos (tíz)ezreket spórolhatok meg viszont nem bánnám
- Design teljesen mind1, lehetőleg NE világító venti legyen benne (zárt oldallap, úgyse látom hogy néz ki, viszont ha alulról szívja a legetőd ami most a ház oldala, a fényszennyezéstől elég morcos lennék)

Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat, további kellemes napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Coo?!

(#67014) grunker

grunker
(csendes tag)

sziasztok

Ház: CM690
- alaplap: MSI B85M E45
- processzor: i5 4570 + 212 EVO hűtő
- 2 db 1TB HDD+samsung 120GB evo ssd
3 jelöltem van: MSI 760 TF OC GTX760 2gb gddr5 pcie, vagy SAPPHIRE VAPOR-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST vagy SAPPHIRE 11230-00-20G R9 280 3GB GDDR5 Dual-X OC Boost PCIE
- memória: KINGSTON 8GB HyperX XMP Blu DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3B1K2/8GX

táp van egy régi corsair vx450es táp elég lehet ehhez a konfighoz?
ha nem milyent ajánlatok ár/érték bajnok táp most létezik?

(#67015) olivera88

olivera88
(veterán)

A HDD probléma topicból küldtek ide. Két napja vettem 500 gb os Seagatet, ami már az első nap időnként halk hangokat adott, másnap felraktam a HD sentinelt, és meglepődve látom 8 hibás szektor és 8 gyenge, és 88 % kondíció. :(( Azt írták HDD probléma topicba h valószínűleg a tápom miatt vannak a hibás szektorok. Az előző HDD on is tömegesen jelentek meg a hibás szektorok, május elején 95% kondició volt, aztán leesett 75 % re, majd stagnált egy darabig, aztán 3 napja leesett 49 % ra.

LG Q6 Android 8.1 - Windows 10 Pro x64 - Comodo IS 8.1 & LMDE MATE 64 & Debian Stretch 9 Regizzetek Dropboxra --> http://db.tt/U6lbmwWK -- WoWS Longley89

(#67016) MMIX válasza Wiz Khalifa (#67003) üzenetére

MMIX
(addikt)

W0116 Toughpower 750W Cable Management 80+ = CWT PSH (PSH750V)

ugyan az:
Thermaltake W0117RU
Thermaltake W0203 Toughpower QFan 750A
Xigmatek NRP-MC751
LC-Power LC8850 V2.2 ARKANGEL

Manual megtalálásához sok szerencsét. Nem fogadnék rá, hogy találsz.

[ Szerkesztve ]

(#67017) chester91 válasza chester91 (#67009) üzenetére

chester91
(aktív tag)

Közben sikerült átalakítani úgy, hogy 180 mm-ig legyen kompatibilis. Még mindig adott a kérdés, elég lesz-e hosszú távon, akár komolyabb fogyasztást produkáló gép esetében is? Ergo lehet olyan, akár 1000W-os tápot találni, ami jó minőségű, és 180 mm legfeljebb a hosszúsága?

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#67018) Wiz Khalifa válasza MMIX (#67016) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Köszi a HSZ-t! :)

Majd körbenézek hátha lelek valamit.

Smoke some weed nigga!

(#67019) cleric válasza grunker (#67014) üzenetére

cleric
(tag)

a VX450 elviszi!

(#67020) PyroS válasza vittorio7 (#66973) üzenetére

PyroS
(senior tag)

Szia. Mivel kicsi lesz a ház ezért elgondolkodtam egy moduláris tápon . Ez megfelelő lenne: Sharkoon 400W WPM v2 ?

(#67021) vittorio7 válasza PyroS (#67020) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Szia!

CWT belső van benne, ami nem egy rossz gyártó(igaz eben a tápban nem a csúcs terméke van), vállalható a táp bár nem egy SeaSonic. Én magamnak ezt: SEASONIC SS-400ET 400W 5 év gyári garancia venném. Igaz külsőségekben nem olyan "csili-vili" fekete-piros, mint a Sharkoon. De próba "cseresznye".

De ebben a kategóriában akkor már ugyan úgy CWT belsővel ott van a Corsair - 430W CX430M (moduláris) táp is 36 hónap garanciával. Talán kicsit olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

(#67022) PyroS válasza vittorio7 (#67021) üzenetére

PyroS
(senior tag)

Köszönöm a választ, a Corsair lesz a nyerő :).

(#67023) jeffo

jeffo
(tag)

Sziasztok!

Egy ismerősöm gépe kapcsán szeretnék segítséget kérni, hogy a hibát kiderítsük.

LC Power LC6600 v2.2 (600W) táp van a gépben, 2 db videokártya (1 erősebb, 1 gyengébb, 2 monitorra van kivezetve), 120GB OCZ SSD, 500 GB WD Green HDD, Gigabyte USB3/SATA3 alaplap (pontos típusát nem jegyeztem meg), Core i7 proci, 8GB RAM, Win7 64bit rendszerrel. Külön hűtés nincs a gépben, vagy talán csak elöl egy venti, de ebben nem vagyok biztos.

Már jó ideje panaszkodik, hogy időnként újraindul a gép, és az SSD helyett a régi HDD-ről bootolna be, de nem is tud, mert leakad valami hibával. Pedig be van rendesen állítva a BIOS-ban a boot sorrend, de úgy láttam én amikor megnéztem, hogy az újraindulás után a HDD-t rakja be elsőnek, mintha kitörlődne a BIOS beállítás. Ez azért is kellemetlen, mert rajta van a Teamviewer program, hogy távolról is elérje, de ha időközben újraindul, akkor nem éri el a gépet.

Neten több helyen "nem ajánlott" tápként nyilatkoznak a fent említett LC Power modellről, és úgy általában a gyártóról, valamint azt is olvastam, hogy a nem stabil feszültség miatt lehet újraindulás erősebb konfigokon, főleg ha a videokártya jobban igénybe van véve.

Pénteken próbáltam kideríteni a hibát, adatmentés, néhány program SSD-re átpakolás után lehúztam a HDD-t, és pár manuális (teszt) újraindítás után egyszer csak remegni kezdett a kép, nem lehetett az egeret használni rendesen, hogy leállítsam vagy újraindítsam a Start menüvel, így a bekapcsológombbal kinyomtam, bár leállt szabályosan, mert az elindította a Shutdownt. A következő indításnál valami hibát írt ki szövegesen, még a BIOS üdvözlőkép előtt, memória hiba vagy BIOS hiba miatt menti, majd visszatölti a BIOS-t.
Ezután használhatatlan lett a gép. A BIOS üdvözlőkép után semmi sem jött be, nem lehetett a szokásos DEL gombbal sem bemenni a BIOS beállításokba.
Elindul, jön a BIOS üdvözlőkép és eltűnik, leáll a táp, kis idő után bekapcsol a táp, újraindul a gép, és ezt csinálja egyfolytában.

Kérem segítsetek, hogy mit lehetne ezzel kezdeni. Kedden megyek legközelebb oda, jó lenne tudni, hogy mit vigyek csere alkatrészt, mivel próbálkozzam.
Elképzelhető, hogy a táp kinyírta az alaplapot, vagy maga az alaplap lehetett hibás, vagy mitől lehetett ez?

Egyébként én már mondtam az ismerősömnek, hogy nem a legjobb ötlet egy ilyen erős gépbe az LC Power táp, mert nekem itthon XFX van, melóhelyen meg Chieftec, és semmi gondom, de ő azt mondta, hogy szerinte jó az LC Power, nem hiszi, hogy a táptól lehet a gond.

(#67024) Dickinson

Dickinson
(tag)

Sziasztok!

Az alábbi kérdéssel fordulnék hozzátok.
Adott az alaplapomon részletezett konfig (FX8350, R9 270x, sharkoon 500W moduláris)
A közeljövőben tervezek VGA bővítést, (valószínűleg egy másik R9 270x lesz crossban) és a kérdés hogy valamennyi proci OC-val és a két vga-val ugye a tápon kevésnek fog bizonyulni? (sejtem a választ)
Mit ajánlanátok helyette? Nem baj, ha moduláris, de nem feltétel. Igazából egy ssd és egy optika van rádugva szóval a felesleges molexeket nem szeretném kerülgetni, viszont kártyánként két 6pines fog kelleni tápellátásnak.
Köszönöm előre is, üdv.

(#67025) lovas001 válasza jeffo (#67023) üzenetére

lovas001
(aktív tag)

Szia nekem kb ugyan az a táp viszi a gépem mint ismerősödnek és nem igen volt még vele gondom. Ha túlterheled akkor fogja magát és kikapcsol.(túlmelegedés nálam még nem fordult elő vele). A felsőkategóriás lc-k egyébként annyira nem vészesek. Az alapján amit írsz inkább első körben alaplapra gyanakodnék. Megpróbálnám a gombelemet kicserélni benne. Mindenképp figyelném a hőmérsékletét akár kézrátétellel, mind a lapnál mind a tápnál. Ha nem segít akkor megpróbálkoznék a tápcserével mert lehet hogy a többkártyás rendszerhez már nem füllik a foga. Első körben ennyi a tippem .

Dickinson: Nálam ugyan ez a téma én fsp raider s750w-t veszek bele (fsp belsős 80+ silver minősítéssel elérhető áron )

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#67026) Dickinson válasza lovas001 (#67025) üzenetére

Dickinson
(tag)

Köszi, egész jó darabnak tűnik, elmerengek rajta. :)
Amúgy valóban egész hasonló konfigunk is van:)

(#67027) fordfairlane

fordfairlane
(veterán)

Sziasztok. Van valamelyikőtöknek tapasztalata ezzel a táppal?

FSP280-50EPA

x gon' give it to ya

(#67028) droti25

droti25
(senior tag)

Sziasztok!
Most készülök számítógépet venni általános felhasználásra(sok HD film nézés,torrent,kis játék)

Ez lenne a konfig

lap: Asrock FM2A88M Extreme4+
apu: AMD A10 X4 5800K FM2
táp: FSP HEXA+ 400W vagy CHIEFTEC CTG-450-80PB 450W ??????????????????????
ház: Sharkoon Vaya
memória: DDR3 8 Gb(2x4GB) Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX 1600MHZ
HDD: Hitachi HDS721010CLA630 (931 GB)

Melyik tápot válasszam a kettő közül?Kábelei elegek lesznek e a házhoz..stb??

Intel i5 4590,Gigabyte GA-B85M-D3H ,8GB DDR3 Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX,Gigabyte GTX 1050 2g Windforce OC

(#67029) kristof123

kristof123
(őstag)

Üdv Urak!
Gtx 770 mellé egy Chieftec CTG 500 80p mennyire lenne bajos? Úgy olvastam 42 A kell a kártyának a táp meg egy ágon 20 A-t tud.

(#67030) snipy válasza fordfairlane (#67027) üzenetére

snipy
(tag)

[link] Kábelhosszról nem sokat tudni, hozzávetőleges méretek itt találhatók.
Lenovo Thinkcentre gépben lehetnek ilyen tápok.

#67028 droti25 A CTG450 kábelei rövidek (ATX 40/CPU 40cm) alsótápos házba. Inkább HEXA+ (45/55cm)

[ Szerkesztve ]

(#67031) droti25 válasza snipy (#67030) üzenetére

droti25
(senior tag)

Akkor az Fsp Hexa + 400w tuti jó lesz?

Intel i5 4590,Gigabyte GA-B85M-D3H ,8GB DDR3 Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX,Gigabyte GTX 1050 2g Windforce OC

(#67032) fordfairlane válasza snipy (#67030) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Köszi. Ha jól látom, akkor gyakorlatilag minden van rajta, ami egy belépőszintű játékgépnél szükséges lehet, kivéve a 6 pines PCI-Express csatlakozót.

x gon' give it to ya

(#67033) balioking

balioking
(csendes tag)

Addig agyalgattam a számítógép felújításán, hogy meghagyom a jól működő régi configomat.Asrock 970 FX alaplap, PhenomII x4 965 Be, 460 Geforce, HDD, SSD, ODD, Gigabyte ház és egy 420-as táp jó lesz a gyerekeknek...
Az új gép pedig a következő lenne: Asus H97 plus alaplap, Intel I5 5590 proci,Sapphire R270x Oc Boost(ez már megvan) Zalman Z5 plus házikó, 1 SSD, 1 Hdd, 1 Odd, nagyjából ennyi lenne. Ehhez kellene nekem egy jó árú tápocska. Mivel ez a Giga táp nálam 24/7-ben hibátlanul működött, ezért első körben ezt néztem ki magamnak: GIGABYTE Superb 470W GE-E470A-C4.
Szerintetek jó lenne ez ehhez a konfighoz, vagy keressek mást? Ezt 11k-ért tudnám beszerezni most, max 15-16k lenne a tápra. A ház, a proci, az alaplap már megrendelve, a többi dolog majd kedden jön még hozzá, addig kellene megtalálnom ehhez a házhoz és konfighoz a megfelelő árú és minőségű tápot.

A Probook jó választás!

(#67034) jani04 válasza balioking (#67033) üzenetére

jani04
(aktív tag)

Sziasztok.Át szeretnék állni haswell konfigra.Jelenleg egy xfx pro 550-es tápegység van a gépemben.Az lenne a kérdésem ez mennyire befolyásolja a gép működését?Ha jelentősen akkor tudnátok ajánlani egy legalább ilyen"kaliberű" tápot ami jó a haswellhez?
A kinézet proci i5 4690k majd ha kijön végre.A videokártyám gtx 770.

[ Szerkesztve ]

(#67035) Kowi84

Kowi84
(aktív tag)

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne:

Jelenlegi tápom egy Chieftech GPS450AA 101 A Le szeretném cserélni a videókártyámat egy r9 270x-re vagy 280-ra. (A konfig többi része a profilomban) Elbírná ez a táp az erősebb r9 280-as kártyát, vagy a 270x-nél ne akarja jobbat ez mellé?

[ Szerkesztve ]

(#67036) #16676096 válasza Kowi84 (#67035) üzenetére

(törölt tag)

2db asus r9 280x-nek meg 2+2tb hdd és egy i7 3770k-nak elég lenne egy corsair tx750 ? vagy milyen lenne jó ??

(#67037) cleric válasza #16676096 (#67036) üzenetére

cleric
(tag)

Igen, tökéletesen el fogja vinni azt a rendszert a TX750.

(#67038) kurtzyx

kurtzyx
(tag)

Üdv!

Az alábbi konfig kihajtására keresnék tápot egy kis csavarral a végén :).
I5 4590
MSI R9 270x ITX VAGY R9 280x TF2 [gaming series] /a vagyra később kitérek/
+ a szokásos proci hűtő stb.
A dolog ott kezd érdekessé válni, hogy a kiszemelt ház a Fracdal Design Node 304
amiben elég fura módon van elhelyezve a táp így előállhat az az érdekes szituáció,
hogy egész 1xűen betakar a vga így nem lehet bekötni a tápot :D.
A ház méretéből adódóan a moduláris tápokat preferálnám már csak a légáramlás akadályozása és az agyfsz elkerülése végett is.
Tehát a keresett tápok:
kihajt egy r9 270xet vagy r9 280xet, moduláris és kisméretű már ha 1általán létezik ilyen :D
Előre is kösz.

(#67039) dances

dances
(tag)

Üdv!

Szerintetek azonos fordulatszám esetén melyik tápventi halkabb:

egy Dual Ball Bearing -es Jamicon
vagy egy FDB -s BQ! Silent Wings?

Only the Good die young.

(#67040) Ðávid

Ðávid
(aktív tag)

Érdemes ezt a tápot megvenni? [link]

(#67041) tornas válasza Ðávid (#67040) üzenetére

tornas
(őstag)

Szerintem igencsak megéri az árát... :K

dances: A Silent Wings halkabb...meg drágább is...

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#67042) fojtviki válasza tornas (#67041) üzenetére

fojtviki
(aktív tag)

Sziasztok. Ossze kell raknunk jovo honap kozepeig egy mini itx gepet./szulinapi ajandek:)/ i5 4690, 1db hdd, 1db ssd. VGA-ra nem biztos, hogy lesz mar keret, de ha megis akkor sem egy tul eros. Azt hiszem a hazba amugysem ferne be:) / CM elite 110/ A kerdes az lenne, hogy egy seasonic 80+ gold 360W eleg lesz hozza? Errol lenne szo:[link] Koszonom :R

tornas: koszi, egyebkent ajanlott kategoria ez a tap?:)

[ Szerkesztve ]

(#67043) tornas válasza fojtviki (#67042) üzenetére

tornas
(őstag)

Elég lesz...

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#67044) StSanya

StSanya
(őstag)

Üdv!

Most botlottam bele, milyen OEM gyártó a GreatWall? Viszonyításul pl. a CWT-nél jobb?

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#67045) Areturus

Areturus
(tag)

Sziasztok!

Új tápon töröm a fejem. Igaz a mostani is teszi a dolgát, de ehhez a konfighoz (adatlapomon minden kint van) illene egy normálisabb táp. Három jelöltem van idáig,

[link]
[link]
[link]

Pénz amit rászánok az új tápra az kb 30 ezer lenne maximum rossz szájízzel maga után. Tervben van egy i7-4790K is a mostani helyett. A VGA power limitje 300W-ig ki van húzva. Látens igények nagyon nincsenek most, nem hiszem, hogy akarok még egy 290-es kártyát venni. A modularitás opcionális, ha van örülök mert jobb a ház légáramlása, ha nincs pedig örülök annak, hogy olcsóbban kijöttünk. Talán még annak örülnék ha Seasonic belsős lenne az új jövevény és nem CWT-s.

Kérdések,
A felsorolt tápok közül melyiket ajánlanátok, s miért? Ha van más, hasonló árkategóriás (esetleg olcsóbb, drágább) de jobb táp akkor kérlek ne habozzatok, ajánljatok nekem nyugodtan másokat is!

Előre is köszöntem!

(#67046) Ðávid válasza tornas (#67041) üzenetére

Ðávid
(aktív tag)

Nem léphet fel esetleg olyasmi, hogy túlmelegedik nagyobb terhelés esetén? A házam elején van egy 140 mm-es ventilátor ami friss levegőt szív be és fúj hátra, tehát lenne légmozgás.
Kompatibilis lehet a Haswell processzorokkal?
Ez a SuperFlower márka mennyire megbízható? Ők is gyártják a tápegységeik belsejét?

[ Szerkesztve ]

(#67047) königsee

königsee
(tag)

Hali!

A FSP Hyper 600w-ról [link] valami infó a gyári oldalon kívül esetleg teszt.Tudom még új de hátha valaki találkozott vele.
A Hyper család esetleg váltja a Raider családot v. együtt indulnak harcba a vásárlok kegyeiért?

Areturus Ha jól tudom az XFX Seasonic beles és "jóval" olcsóbb, valamint aszem 5év gari van Iponon.

[ Szerkesztve ]

(#67048) cleric válasza kurtzyx (#67038) üzenetére

cleric
(tag)

Az átlag tápok viszonylag standard méretűek, főleg abban a kategóriában amiben te keresel, kb. ugyanakkora mindegyik. Ami jó lehet neked: Seasonic M12II EVO-520 (full modu. és hasw. ready)

[ Szerkesztve ]

(#67049) kurtzyx válasza cleric (#67048) üzenetére

kurtzyx
(tag)

Ház topicban időközben előkerült 1 Corsair 250D aminek már nem ilyen problémás az elhelyezése.
Konkrétan a kérdést a sharkoon wpm v2 szülte ami elvben 165mm mély.
Minden esetre jónak tűnik a cucc és bőven belefér a keretbe.

Kösz.

(#67050) zolee0307 válasza Ðávid (#67046) üzenetére

zolee0307
(őstag)

A superflower is tápgyártó, pl. az evga is csinál tápot superflower belsővel. Megbízható tápok, nem annyira ismert itt nálunk, ahogy nézem.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.