Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz lacibacsi #128 üzenetére

    Szia!

    Van egy kis probléma. :) Most néztem meg, és szerintem tök mindegy, hogy milyen elosztót veszel rá, mert sajnos a 3 sata csatlakozó is csak egy ágon jön ki, és úgy ágazik el. :((
    Itt már csak az a kérdés, hogy egy ilyen vezeték hány ampert bír el.
    De ha gondolod megterhelhetek itthon egy ilyen vezetéket (10 éves tápegységből kiszedve, hasonló keresztmetszettel), és megnézem hány ampernél kezd izzadni. :)
    Most néztem meg ami nekem van az olyan 0,8mm-es átmérőjű az ónozott végénél. Ha valakinek van valami infója a mostani keresztmetszetekről azt én is megköszönném.

    Egyébként a sata-s egy kicsit vastagabb (2,1 mm a külső szigeteléssel!!), a molex meg olyan 1,9 mm.

    Az FSP tápra meg ez van írva:
    +3.3V & +5V = 120 Watt max.
    +12V1 & +12V2 = 336 Watt max.

    12V1 = 17 Amper; 12V2 = 17 Amper

    Gondolom a videókártya a 12V-ból szokott kajálni, tehát azt kell nézni. De mivel egy szálon jönnek ki a sata csatik is, akkor nem értem a 12V1 és 12V2 jelzést. Lehet, hogy az összes sata csati akkor 2x17 A-t bír?

    ipon.hu-n nézz szét, ott vanak ilyen átalakítók is, egyébként nem tudom, hogy szokták megoldani, én csak a 4 éves gépemhez vettem a tápot, mert a codegen ventije meghalt, ezután jön majd csak az új gép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák