Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz #20749568 #18007 üzenetére

    https://logout.hu/tema/a_korona_virus_terjedese_a_nagy_vilagban/keres.php?suser=ubyegon2

    (#7884)-tól jó pár hsz-ben próbálom kifejteni pár aspektusát a kérdésnek.

    Ezt én értem, de amikor az összes létező médium hetek óta harsogja, hogy mindenki, de legfőképpen az idősek, maradjanak otthon a seggükön és még külön bevásárlási csoportok is vannak, hogy ne az idős népeknek kelljen lófrálni akkor nem tudom megérteni, hogy hogy lehetnek ennyire felelőtlenek.

    És??????????????????? Harsogja a média, kb ennyi történik. Nálunk legalábbis. Anyám is ma hajnalban elment felelőtlenkedni. A Debreceni Önkormányzat direkt e célre létrehozott 3 telefonszámot, ezt felhívta tegnapelőtt, ott kapott egy számot, felhívta a segítőket, mondták, hogy mennek. Este visszahívták, hogy nem baj-e, ha másnap mennek. Mondta, nem baj. Tegnap már csak üzenetrögzítő volt, segítők sehol. Ma lenne a 3. nap, szerinted várnia kéne valamire? Öcsém 600 én 240 km-re vagyok és kifejezetten megtiktotta Anyám, hogy odamenjünk.

    A többi benne van a hsz-ekben, főleg a gyógyszerkiváltási tortúra része érdekes.

    Azt hittem ezeknek az azt harsogja a média dolgot már helyén kezeljük. :N

    (#18008) totron

    Szerintem, ha annyira nyílik a bicskád, olvasd el Te is, amiket reagáltam a Korona topikban, aztán szúrd magad tökön bátran.

    Senki nem tanult a germán és már a jó magyar propagandaminisztérium hatékony működéséről az oskolában? :W

    De, foglalkozzon, miattuk van bedöntve a gazdaság.

    Ekkora barommarhaságot! Ezt Te sem gondolod komolyan. Ha igen, akkor félelmetes a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák