Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Dark Archon #255938 üzenetére

    Nyilván irreleváns más véleménye, tapasztalata. :C Ha jól sejtem nem derült ki, hogy mi okozta a defektedet. Volt egy lyuk a perem mentén, ami lehet szerelési hiba, felütéses defekt, vagy egy rosszul választott külső miatt is, aminek nem volt megfelelő oldalvédelme. A tejet már le se írom. Ez előfordul, de meg kell nézni, hogy hogyan lehetne elkerülni. Nem kijelenteni, hogy a TL sz*r. Erre jó más véleménye, mások tapasztalat. Én mentem sokat Conti Performance gumival TL-ként, amire mindenki azt mondta, hogy nem lehet TL használni, meg kell venni a Protection-t kétszer annyiért. A jégesős Szilvás maratonról lehozott fél bárt engedve úgy, hogy egy drót volt benne, ami a futófelületnél ment be, és oldalt kiállt belőle. Alapból könnyeznek azok a gumik, és kaptak többen is vágásos defektet is Protectionnel. Azóta van az, ami, és nincs probléma. Senkinek a környezetemben, kivéve a user errort (kevés tej). Ugyanilyen a nyomás kérdés. Lehet, hogy alacsony nyomáson mentél. Nem táblázat alapján kell belőni a nyomást, hanem egyrészt saját tapasztalat, másrészt más tapasztalata (már megint..) alapján, aki úgy bringázik, olyan adottságokkal, mint te. Én elhiszem, hogy valakinek jó az 1,6 bar nyomás 80 kg-hoz, nekem nem, mert nem tudok úgy bringázni és/vagy gyorsabban megyek esetleg lefelé, és nem kerülök ki mindent.
    Szóval nem durcáskodni kell, hanem utána járni a dolgoknak. :R

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák