Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz vallas #220362 üzenetére

    Na ítéljétek el ennyiből, mutatom, hogy mivel raktam nullára. Mellette a háromszöggel meg az alut, szóval nem vicceltem, mikor azt írtam, hogy ugyanott vágtam tropára az alu szettemet is. Én ebből nem gondolom azt, hogy szar a karbon kerékszett, YouTube is tele van törésekkel, márkás cuccoknál is, sajnos. Megjön a csere, újrafűzetem, megy bele egy Vittoria insert + picit magasabb nyomáson megyek majd. Egyébként is 2,5-3 bar között szoktam menni, balga mód 2,2 elsővel vágtam neki úgy, hogy mindenhol kimosta az eső az éles köveket. Ez inkább volt user error, mint egy szar termék.

    Integrált karbon kormány: első apróbb tekerésem megvolt az integrált kormánnyal, idáig tetszik, hozza azt, amit imádtam az Answer kormányomban: rendkívül kényelmes (és nem tudta a 35-ös Bontragerem, ami meg irtó merev volt, szétrázta a csuklómat). Ez a topcap garmin mount viszont kegyetlen szar. Még nem volt felszerelve, addig remekül tartott, ahogy meg kellett húzni a rózsa csavarját, azonnal elkezdett annyira feszülni az egész, hogy lötyög benne. Be is rendeltem egy GUB spacer mountot. K-edge fix 11,5k, állítható 17,7k
    Mondjuk ezek tuti jók, cserébe itt vagyok én, hogy kipróbáljam nektek :DDD

    #220364MPowerPH: igen, totál igazad van. Én nem is garis ügyként indultam neki, csak rájuk írtam, hogy első kör volt a kerékszettel, ilyenkor milyen megoldást tudnak javasolni, más márkáknál ott a crash replacement. Erre kértek még pár képet, majd mára írták az alábbi levelet. Szerintem teljesen korrekt, biztos, hogy tőlük veszek majd egy montis szettet is, a support példás. Megmutatnám mondjuk a YT-nak is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák