Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz Toobee #210367 üzenetére

    Igen, de az a poén, hogy a márkásabb lámpák közül se tetszett egy se. Ami tetszett, az meg irracionálisan magas áron volt (jó ez az én elcseszett ízlésem miatt van). Aztán megláttam ezt a velotech 1000-et és mondom 10k-t még beleölök, hátha beválik (így voltam az előtte lévő 5 lámpával is :O ). De ez most már szerintem tényleg bevált. :B
    Előtte meg annyira felmérgeltem magam, hogy a sima villogók is szétmennek x havonta, hogy hirtelen felindulásból vettem egy ilyet: [Knog] . Hát jól ki van találva, meg szép meg minden, de alig bírja az akksija. :DDD De legalább drága volt.
    Mondjuk én sose villogón használom, mert vezetek is, és borzasztó zavaró/idegesítő, amikor valaki villogóra állítva használja ezeket. Szóval nálam mindig folyamatosan világítanak a lámpák.
    Azért is írtam, hogy mindenkinek ajánlom (nem írom már le sokadjára) amit linkeltem, mert sok szopóág volt mire eljutottam ehhez a lámpához, más ne járja végig őket. :U

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbáltam a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák