Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz Ábi #29827 üzenetére

    Úgy már látom értelmét (heti pörkölés). De nálunk csak én kávézok, barátoknál Senseo van, vagy szarvasi, amibe a zöld Jacobs a király. Szóval arra a havi fél kilóra tényleg nem éri meg nekem, bár nem kétlem, hogy jó buli. A krónikus időhiányomról meg ne is beszéljünk. A karos lelkivilága, meg egyszerűbb mint a legvadabb álmomban gondoltam. Sokkal könnyebb vele jó kávét készíteni mint a Gaggiával. Ma került elő egy Paljoc Choco M, tudtam, hogy a szokásosnál kevesebb hővel volt jobb, elkúrtam a darálást, majd 2 perc alatt tudtam áttolni a 35g kávét, mégis iható volt. Jó nem volt persze, de ki nem kellett dobni. A nap többi shotján körvonalazódni látszik, hogy ez a kávé szivatni fog, ugyanis a szükséges hőfok, az egyensúlyi fejhő alatt van, így aktívan kell hűteni a fejet, ha több shot megy egymás után. Lesz majd egy hőszigetelő tömítés is, mint az újakban, ami kiküszöböli ezt a hibát. A másik nyűgöm, hogy naponta tölteni kell a bojlert már megoldódott, az aeropress filter használatával, nem kell öblítenem, így elég 3-4 naponta feltöltenem.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák