Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz jolti #28970 üzenetére

    egész megszerettem ezt a kávét mostanra. nem szagolgatom és a kész kofinál jól meg kell pörgetni a kremát, mert ha csak ráiszol azonnal, az első korty (krema teteje) eléggé keserű. viszont összességében egy korrekt kávé, kifejezetten tejes-nugátos érzettel. negyedik shotra jól belőttük, szívesen isszuk.

    más: dalla corte in da house! fragola pazar munkát végzett, atomjaira szét volt szedve és minden csillog-villog. kapott sestos pid-et (utána kell még néznem, hogy hogy kell használni, sosem nyúztam), kapott egy külön kapcsolót a gőzbojlerhez. apropó, gőzbojler... fragola üzeni a topik állóvizének, hogy ugyanaz a bojler, mint a rocketekben :DDD

    viszont a gyári(?) duplaszűrő alacsony. nem tűnt annak, de csak azért, mert a szélesebb 58 mm-eshez vagyok szokva. úgyhogy lehet vadászni hozzá mindent nulláról.

    kérdezgettem fragolát, hogy milyen shotokat csinált a halálcsillag, de diplomatikusan nem mondott sokat, amiből arra következtetek, hogy nem volt hasraesve tőle, de nem akart letörni :DDD

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák