Új hozzászólás Aktív témák

  • kisspista

    senior tag

    Többé kevésbé sikerült beállítanom a megfelelő értékű, felhasználói nagyítást. Automatikus madártávlatot kikapcsoltam, mert engem idegesít, hogyha indulás előtt szeretnék valamit nézni a vezető képernyőn: rábökök, majd a térképet odébb húzom, akkor nem engedi a műveletet, egyszerűen visszaugrik a képernyő, s nem reagál pl. a zoom-ra sem!

    Manuális beállítással, az alábbiak tapasztalhatóak:

    Ez még mindig nem a végleges verzióm, még finomítok picit rajta, mert ha megyek Horvátországba, akkor keveset mutat a szép domborzatból, holott ezt a célt szolgálja a DEM fájl! :)

    Viszont ami ennél is jobban idegesít: ma megint előjött az a probléma, amiről már korábban írtam: Primo 1.2, beállítok egy célállomást, s megakad a szoftver amódon, hogy se kilépni nem tudok belőle (nem dobja fel a "Biztosan kilép a ... szöveget", így ennek függvényében nem lehetséges), illetve az eddigi cél állomást sem tudom semmilyen módszerrel törölni! Save mappát is kiirtottam, de ennek ellenére még mindig valahol tárolja ezt az infót.
    Ma már nem, de holnap nekiesek és megpróbálom felfedni, mitől lehet ez a hibajelenség!

Új hozzászólás Aktív témák