Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz HSM #76218 üzenetére

    A kérdés, lesz-e annyival gyorsabb az SSD praktikusan, amiért megéri a pénzét.

    Meg kell nyugtassalak, eddig is ívesen sz@rtunk a benchmarkra és ezután is fogunk. Minden esetben gyakorlati példákkal teszteltünk/ük.

    azért általában még adott a két slot

    És egyre több lesz Thinkpadban is ahol nem, grátisz a többi gépben még inkább, ezért nem a múltban élünk és ezért sem lesz 2 rammal tesztelve :K Asztalimban szórakoztam én is 2 napig órajelekkel és csatornákkal, végül megnyugodtam, hogy a 2 délutánom/estém totál kukába ment, mert extrém benchmarkoláson kívül semmi eredménye, ramot is húzhattam 20%-ot a játékok azt is letojták, mindegyik mást szeretett.

    és mindkét esetben a végeredmény lényegesen lassabb működés.

    Igen, egyik esetben 2 neuron közti infó átadásnyival csökken más esetben pedig 1 simán feladott postai levélnyivel.

    Lehet neked kéne odaadni ezt a kupac SSD-t inkább szórakozásra, hátha a saját szemednek jobban hinnél ha a táblázatoknak és teszteknek nem :N

    soldi3r:

    Simán, 7537-nél mi is rendelgettük a Delles karikat mert csak csere nem működött.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák