Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Tenken #58104 üzenetére

    Megnéztem a ref értéket akkor és megbeszéltük a dokival is, 300 körül lenne egyébként ideális, a 690 az nagyon max.
    Ő se értette egyébként, mert mindemellé meg a vércukrom normális volt és a terheléses is ok lett.
    És hajnal 4-5 körül, valamint ébredés után a legmagasabb általában, ez pedig délben lett mérve, tehát reggel biztosan határérték fölött völt.

    egyébként oka különösebb nem lett volna a testemnek építkezni, nem diétáztam, nem tömegeltem és nem sportoltam semmit sem.
    Az még a lusta desznyú korszakban lett mérve, izomtömegem meg arányában nem volt valami sok a 133 kilós testsúly mellé

    Ezzel csak azt szerettem volna reprezentálni, hogy kicsit árnyaltabb a kép, mint ahogy ezek a diéták beállítják..

    Összességében nem azt mondom, hogy nem működhetnek az ilyen diéták (ketogén, cbl, harcos, stb) , csak éppen nem ilyen "ez így van és kész" stílusban kellene őket nyomatni mindenkinek aki szembjejön (ezt nem rátok értem shadow, wood, nettom, hanem a kitalálóira)

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák