Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alg

    veterán

    Nekem ma egy ilyen szépet sikerült rajzolni:

    4km hosszú emelkedő, benne 250m szint, háromszor. Az alja lankás, szinte sík, a felső ~1,5km meredekebb. Lenti fordítónál pont van egy kút, kulacsot nem vittem, csak egy poharat, és 2 pohárral ittam fordulásnál - na ez kevés volt, ha melegebb lesz kelleni fog egy kulacs meg valami izo/só (1 fel-le kör kb. 50 perc). Fent meg bontottam mindig egy energiaszeletet.

    Az első kör meglepően könnyen ment, a második is egész laza volt, gondoltam na eddig volt a fárasztás, a harmadik ismétlés lesz az edzés... Hát az már küzdős is volt, bele-belenyalt a pulzus a pirosba (az első 2-nél tudtam tartani kb. a Z3 teteje/Z4 alját a meredekebb részeken is, lankáson meg Z2 teteje/Z3 alja). A tempó viszont egyenletes maradt, szinte hajszálpontosan 49 perc lett mindhárom karika (és megbontva is mind 28p fel, 21p le).

    24km/750szint/2ó25p/HR AVG 142 - volt benne egy 2:10 környéki 750 szintes félmaraton.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák